Romipol Sp. z o. o.

dystrybutor zestawów
kołowych, kółek, serwis
i naprawa łóżek szpitalnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rolki

TOP PRODUKTY


Produkty najwyższej jakość wyprodukowane z najlepszych materiałów.

 

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą rolek i kół do każdego rodzaju asortymentu.

Zobacz pełną ofertę

383...K2351 rolka obrotowa z hamulcem centralnym, podwójne koło.

393r rolka obrotowa z centralną blokadą trzpień 28x96, koło 44 mm

288.. rolka podwójna z bieżnikiem poliuretanowym, do twardych powierzchni

dlaczego warto wybrać naszą firmę?


 

Szeroka gama produktów

Szeroka gama produktów

Szeroka gama oferowanych produktów daje gwarancje iż każdy znajdzie dla siebie odpowiedni asortyment.

Wytrzymałość i żywotność

Wytrzymałość i żywotność

Wszystkie oferowane produkty cechują się doskonałym wykonaniem oraz ponadprzeciętną wytrzymałością.

Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny

Satysfakcja klientów jest dla nas sprawą priorytetową, w związku z tym każde zamówienie traktujemy poważnie.

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Od początku założenia naszej firmy zajmujemy się dystrybucją kół i rolek do wózków.

Kółka do wózków transportowych,
sklepowych, łóżek szpitalnych


 

Od początku założenia naszej firmy zajmujemy się dystrybucją kół i rolek do wózków oraz mebli. Nasza siedziba znajduje się w Szlachtowej w województwie małopolskim. Satysfakcja klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Każde zamówienie traktujemy poważnie i staramy się o jak najszybszą realizację zlecenia. Dzięki rzetelnemu podejściu do pracy, w 2011 roku otrzymaliśmy certyfikat wiarygodności biznesowej. Dzięki szerokiej gamie produktów dobór odpowiednich do Państwa zastosowań kółek obrotowych meblowych nie stanowi najmniejszego problemu. W naszym asortymencie znajdą Państwo elementy pasujące do wyposażenia warsztatów, jak i do eleganckich biur czy mieszkań. Minimalistyczny design nie rzuca się w oczy, a zastosowanie odpowiednich kółek bądź rolek, znacząco podnosi funkcjonalność użytkowanych mebli. Jednocześnie, nie można zapomnieć jak ważna jest ich niezawodność w takich placówkach jak szpitale czy przychodnie. Dlatego wszystkie oferowane produkty cechują się doskonałym wykonaniem oraz ponadprzeciętną wytrzymałością.

Nasz asortyment kółek obejmuje pełen zakres rozmiarów i rodzajów dostępnych na rynku i do wszelkiego rodzaju przeznaczenia.


Kółka obrotowe


Kółka obrotowe z hamulcem najczęściej stosowane do stołów, urządzeń gdzie wymagane jest stabilne otrzymanie obiektu na miejscu. W większości wypadków hamulec blokuje ruch koła oraz obrotu głowicy widelca wokół osi.


Kółka obrotowe z blokadą kierunku jazdy stosuje się do łóżek szpitalnych i wózków. Blokada kierunku jazdy na wprost pomaga utrzymać właściwy tor jazdy obiektu, przód nie "ucieka" na boki, do obsługi nawet długich urządzeń czy wózków wystarczy tylko jedna osoba.


Kółka obrotowe z hamulcem centralnym są to przede wszystkim kółka do łóżek szpitalnych. Ten rodzaj blokady znacząco ułatwia obsługę łóżka, jednym naciśnięciem przełącznika działamy na wszystkie cztery koła. Zarówno hamowanie, zwalnianie hamulca, czy uruchomienie blokady do jazdy na wprost można wykonać z każdej strony łóżka niewielkim wysiłkiem.


Kółka do wózków transportowych znajdziemy głównie w magazynach i halach produkcyjnych. Znakomicie ułatwiają a często w ogóle umożliwiają pracę, przesuwanie ciężkich ładunków. Transport z miejsca rozładunku do miejsca zamagazynowania, od punktu do punktu na hali produkcyjnej. Kółka do wózków transportowych w zależności od rodzaju użytkowanej powierzchni mogą być pokryte elastyczną gumą, tłumiącą drobne nierówności i bardziej komfortowe lub twarde, jednak bardziej trwałe i mogące przenosić większe obciążenia. Koła z twardą bieżnią łatwiej pracują na gładkich powierzchniach.


Kółka do wózków transportowych możemy podzielić również ze względu na rodzaj mocowania do urządzenia, najczęściej stosowana jest płyta z czterema otworami montażowymi, jednak czasami wymagane są inne rodzaje, centralny otwór, trzpień albo mocowanie rozprężne. Jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie te rodzaje mocowań z natychmiastową dostępnością i w dużych ilościach.


Kółka do wózków sklepowych są chyba najczęściej widziane i wykorzystywane w życiu codziennym. We wszystkich sklepach wielkopowierzchniowych, mniejszych marketach a nawet w małych sklepikach osiedlowych korzystamy z nich podczas zakupów. Najczęściej były to tradycyjne koła z metalowym widelcem, jednak zauważalny jest trend montażu kół z widelcem z tworzywa ? znacznie trwalsze, praktycznie niezniszczalne, estetyczne, odporne na warunki atmosferyczne.

Romipol jest przedstawicielem w Polsce firmy:

ASO Rollen GMBH Derby Ruote

masz pytania? zapraszamy do kontaktu!


lub zadzwoń   +48 694 499 829   +48 604 175 903